ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ" вітає з днем ЗСУ

ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ" вітає з днем ЗСУ

Дев’ятий рік ви бороните нашу незалежність і територіальну цілісність, наше право на свободу. Крайній же рік це не просто бої, це звитяга на фоні якої тьмяніє давньогрецький епос та походи вікінгів. Ви вражаєте увесь світ своєю мужністю та героїзмом у боротьбі з терористом та окупантом.

За цими словами — кров, піт, сльози горя та радості…

Ви — опора нашої державності. Завдяки вам абревіатура «ЗСУ» стає популярнішою за абревіатуру «НАТО».

ЗСУ сьогодні — це дійсно Народна Армія. Поки російські «чмобіки» драпають тисячами «аби куди пустили», українські чоловіки і жінки родинами записуються до лав найкрутішого війська світу.

Ви трощите ворогів і у морі, і на суші, і в повітрі.

Перемоги під Києвом, Черніговом, Сумами, на Харківщині… Звільнений Херсон та сотні населених пунктів… Ваші славетні сторінки уже записані у майбутні підручники!

Право жити власним розумом у власному домі дається нам дорогою ціною! Тисячі українських воїнів віддали свої життя, аби зупинити ворога. Це кращі сини та доньки України, подвиг яких завжди пам’ятатиме наш народ і весь світ!

6 грудня — важливий день для всієї держави і свято для усієї країни!

ТОВ «Біла Зброя» вітає усіх доблесних і хоробрих чоловіків та жінок, які потужною стіною захищають нашу землю від окупанта ! Бажаємо Вам нескінченних сил, сталевого духу, мужності і впевненості у виконанні бойових завдань та захисті нашої країни! 

Для нас честь виготовляти ножі для Вас !

Разом до ПЕРЕМОГИ !

Коментарі
Схожі статті
08.04.2020
Фінальний розпродаж танто "БУШИДО" !
Фінальний розпродаж танто "БУШИДО" !
! УВАГА ! Тактичні ножі-танто "БУШИДО" майже закінчились ! На складі залишилось останні 5 шт. !!!..