ТОП 5 КВІТНЯ від ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ"

  ТОП 5 КВІТНЯ від ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ"

Представляємо Вашій увазі підбірку найпопулярніших моделей ножів від ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ", які стали лідерами продажу минулого місяця. Саме те, що Ви обираєте !

1. МОРПІХ

Компактний, універсальний ніж для виконання БУДЬ-ЯКИХ завдань ! Короткий клинок ножа у 13 см є надзвичайно зручним при вирішенні цілого спектру господарсько-побутових і бойових задач !

2. ТАЙФУН

Японський ніж у модерному стилі - компактність, мала вага, відмінний‌ баланс, чудові проникні та ПОТУЖНІШІ рублячі властивості і, традиційна для ТОВ "Біла Зброя", надій‌ність !

3. ДЕСАНТНИК

Добре збалансований, ергономічний, з відмінними проникними та оптимальними ріжучими властивостями - постійний ТОП сереред бойових кинжалів ! 

4. ЗАХИСНИК

Тактичний ніж з вигнутим ОБОСІЧНИМ клинком та серрейтором - одна із загальновідомих форм геометрій ножів «раптор». Надійний помічник, який допоможе Вам у БУДЬ-ЯКІЙ складній 

5. ВІКІНГ

Продумана геометрія і ергономіка моделі «ВІКІНГ» забезпечують відмінні ріжучі та рублячі властивості у поєднанні з міцністю і надійністю, що дозволяє його використовувати  як для господарсько-побутових і шанцевих робіт, так і у якості зброї !


ДОДАТКОВО ДО НОЖА ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ: 


- Шеврон - 250 грн.

- Збільшена гарда  - 150 грн.

- Піхви з кордури  - 400 грн. 

- Піхви шкіряні  - 600 грн. (Чорний та коричневий колір на вибір) 

- Кайдекс - 1200 грн. 


 А ТАКОЖ СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГАМИ: 


  Іменне гравіювання або емблема на лезо ножа:

- Гравіювання - від 150 грн.

- Емблема - від 650 грн.

- Серрейтор - від 300 грн. 


 ВІДПРАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ПІСЛЯ ОПЛАТИ 100% 


!!! Ми єдина компанія-виробник тактичних, бойових ножів і сокир, який дає ПОЖИТТЄВУ ГАРАНТІЮ на експлуатацію свого виробу! !!

Коментарі