ТОП 5 ЧЕРВНЯ від ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ"!!!

ТОП 5 ЧЕРВНЯ від ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ"!!!

У нашій традиційній рубриці - НАЙПОПУЛЯРНІШІ моделі ножів ТОВ БІЛА ЗБРОЯ, які стали лідерами продажу минулого місяця. Саме те, що Ви обираєте!


МОРПІХ

Компактний, універсальний ніж для виконання БУДЬ-ЯКИХ завдань ! Короткий клинок ножа у 13 см є надзвичайно зручним при вирішенні цілого спектру господарсько-побутових і бойових задач! 


КРУК

НАДІЙНІСТЬ та МІЦЬ у поєднанні з компактністю і універсальністю! Дана модель має ВІДМІННЕ поєднання найкращих характеристик кинжала - ВИСОКІ проникні властивості, і ЧУДОВІ ріжучі та рублячі характеристики від універсального тактичного ножа!


ШТУРМ СР

Бойовий кинжал, спеціально розроблений ТОВ БІЛА ЗБРОЯ спільно з командуванням ДШВ ЗСУ, є поєднанням НАЙКРАЩИХ властивостей і характеристик наших бойових моделей з додатковими вдосконаленнями - СЕРРЕЙТОРОМ та СКЛОБОЄМ з темлячним отвором ! Це вірний‌ і надійний бойовий товариш для БУДЬ-ЯКОГО подвигу!


КОМБАТ

Міць, універсальність і МЕГА агресивність ! КОМБАТ - це модифікація всім відомої моделі «КІБОРГ» із додаванням СЕРРЕЙТОРА по обуху клинка, який суттєво розширює його функціональні можливості!


ТАЙФУН

Японський ніж у модерному стилі - компактність, мала вага, відмінний‌ баланс, чудові проникні та ПОТУЖНІШІ рублячі властивості і, традиційна для ТОВ БІЛА ЗБРОЯ, НАДІЙНІСТЬ!


ДОДАТКОВО ДО НОЖА ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ: 


- Збільшена гарда  - 150 грн

- Піхви з кордури  - 400 грн

- Піхви шкіряні  - 600 грн (Чорний та коричневий колір на вибір) 

- Кайдекс - 1200 грн


 А ТАКОЖ СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГАМИ: 


- Іменне гравіювання або емблема на лезо ножа:

- Гравіювання - від 150 грн

- Емблема - від 650 грн

- Серрейтор - від 300 грн


Ми єдина компанія-виробник тактичних, бойових ножів і сокир, який дає ПОЖИТТЄВУ ГАРАНТІЮ на свої вироби!‼️ 

Коментарі