ТМ "БІЛА ЗБРОЯ" – 100% УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО

ТМ "БІЛА ЗБРОЯ" – 100% УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО

Наша компанія, заснована у 2013 році, є однією з небагатьох яка займається виробництвом своїх, ЗАПАТЕНТОВАНИХ, виробів на території України!

Історія почалась з двох друзів, які вирішили відкрити виробництво по виготовленню тактичних і бойових ножів. За кілька років вони зібрали найкращих професіоналів своєї справи, створили продуману і досконалу технологію виробництва, організували компанію, що створило міцний та надійний фундамент ТОВ «БІЛА ЗБРОЯ». Зараз ми випускаємо широкий модельний ряд тактичних і бойових ножів, додатко виконуючи спеціальні замовлення для Міністерства оборони і державних відомств, починаючи лише з однієї моделі ножа. 

Вся наша продукція має індивідуальний контроль виготовлення – від загартування, обробки на верстаті та ручного збирання кожного виробу до нанесення гравіювання та пакування замовлень перед відправкою кожному клієнту. 

Всі наші ножі виготовляються за розробленим нами, авторським, дизайном, який вирізняється практичністю, надійністю, міцністю та універсальністю. Завдяки цьому, ми впевнені, що зможемо задовольнити всі Ваші побажання та вимоги !

Вся наша продукція тільки найвищої якості, адже кожен ніж – це витвір мистецтва, що має свою логіку та ідею, свій неповторний стиль, адже в процесі роботи майстер вкладає в нього всю свою душу. Використання високоякісної сталі, руків'я з міцних матеріалів, надійних комплектуючих разом з продуманою технологією виробництва та довершеною конструкцією і конфігурацією виробів роблять наші ножі надійними товаришами та універсальними помічниками для кожного нашого клієнта !

ТМ "БІЛА ЗБРОЯ" є на 100% УКРАЇНСЬКИМ ВИРОБНИКОМ - повний цикл виробництва, сировина, логістика – все повністю українське ! Ми не просто підтримуємо, а посилюємо і зміцнюємо самостійність та незалежність нашої економіки, розвиваючи свій бренд та культивуючи власне виробництво.

Українське виробництво – це один з ключових принципів і атрибутів ТМ "БІЛА ЗБРОЯ"!

ТМ "БІЛА ЗБРОЯ", завдяки повному самостійному контролю виробництва і, ГОЛОВНЕ, перебуванні в Україні, пропонує широкий асортимент виробів високої якості по доступній ціні, що додатково забезпечується ПОЖИТТЄВОЮ ГАРАНТІЄЮ.

Наш асортимент в скорому часі планує поповнитись.Яку модель ножа оберете Ви?

Пишіть нам в телеграм

Коментарі
Схожі статті
13.03.2015
Ніж «Захисник» - універсальний солдат.
Ніж «Захисник» - універсальний солдат.
 «Захисник» - це тактичний ніж універсального призначення. Дизайн і конструкція ножа розроблені компанією «Біла Зброя» за сприяння співробітників спеціальних підрозділів СБУ та Збройних сил України. Хвилеподібний широкий клинок Захисника доз..
13.03.2015
Кинджал «Десантник» - надійний супутник воїна.
Кинджал «Десантник» - надійний супутник воїна.
Кинджал «Десантник» розроблений компанією «Біла Зброя» спільно з співробітниками спеціальних підрозділів СБУ та Збройних сил України. Кинджал має вузький по формі вербового листя загартований клинок ручного кування з двобічним лезом. У моделі «Де..