Тактичний ніж «РОЗВІДНИК» VS бойовий кинжал «ШТУРМ-СР»

Тактичний ніж «РОЗВІДНИК» VS бойовий кинжал «ШТУРМ-СР»

  Існують різні концепції ножів та різні бачення їх функціональності. Звісно, усі хочуть мати універсальний інструмент, однак основний напрям застосування ножа може відрізнятись від іншого. 

  З давніх давен ніж сприймався і як зброя, і як знаряддя праці або виживання - ця концепція не змінилась до сьогодення.


 РОЗВІДНИК 

 Універсальний ніж та утилітарний інструмент, який можна використовувати у якості господарсько-побутового ножа, шанцевого інструменту і зброї. 

Універсальна геометрія клинка «боуі» поєднує оптимальні проникні властивості, за рахунок полуторної заточки клинка, з відмінними ріжучими властивостями. Обух товщиною 6,0 мм дозволяє виконувати весь перелік побутових та важких польових завдань.


  Це ніж, який з легкістю допоможе нарубати дров для вогнища, нарізати їжу та цілком здатен виконувати бойові завдання.


ШТУРМ СР

  Бойовий ніж з клинком кинжального типу із серейторною заточкою для розрізання твердих і волокнистих матеріалів, склобоєм на руків'ї та місцем для кріплення темляку. Ця модель має високі проникні властивості у поєднанні з оптимальними ріжучими характеристиками, функціонально розширеними серрейтором. 


  Кинжал - це, в першу чергу, бойовий ніж, який використовується у якості зброї і, додатково, виконує функції господарсько-побутового ножа. Завдяки продуманій геометрії та конструкції ШТУРМ СР, окрім суто бойового призначення, зможе виконати будь-яку задачу як у побуті, так і у польових умовах. 


  Широкий ассортимент виробів нашої компанії дає Вам повну свободу вибору СВОГО ідеального НОЖА, який найкраще відповідатиме завданням і вимогам НАШИХ ВОЇНІВ для СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ!


‼️ Ми єдина компанія-виробник тактичних, бойових ножів і сокир, яка дає ПОЖИТТЄВУ ГАРАНТІЮ на експлуатацію свого виробу! ‼️


‼️ У відповідності з експертним висновком тактичний ножі "РОЗВІДНИК" та «ШТУРМ-СР» відповідають вимогам стандартів України і не є холодною зброєю. ‼️ 


Коментарі