«Кіборг» «Кіборгу» відмінний або чим відрізняється стара модель від нової.

«Кіборг» «Кіборгу» відмінний або чим відрізняється стара модель від нової.

  Перший варіант «Кіборга», який серійно випускався до 2017 року відповідав за концепцією своєї конструкції усім іншим моделям нашої лінійки тактичних ножів: клинок виготовлявся зі сталі 70 (аналог ресорно-пружинної сталі 65Г), комплектуючі ножа робились із твердосплавкого алюмінію, руків’я вирізалось із текстоліту на комп’ютеризованому станку ЧПУ за типовою цифровою моделлю. Конструкція кріпилась за допомогою дрібних гвинтів під шестигранник, які вкручувались у тіло ножа.

                                           

  Не дивлячись на те, що ніж мав чудові ТТХ (був легким, міцним, мав можливість трансформуватись у інші варіанти конфігурації), виникла маса побажаннь та коректив зі сторони користувачів стосовно майбутньої модернізації моделі.

  Дані побажання були безсумнівно враховані і на початку 2018 року у серійне виробництво був запущений новий, модернізований варіант тактичного ножа. У новій конструкції зазнали змін усі параметри, стосовно яких наші клієнти пропонували корективи. Руків’я було зроблено з пластику ABS і воно має тепер чорний колір – додаткове полегшення конструкції; усі деталі і комплектуючі замінені на сталеві замість алюмінію – тепер вони мають набагато вищу ударостійкість; навершшя ножа має видовжену форму, що збільшує діапазон рухів і дає можливість швидко вихопити ніж у будь-який момент; дрібні, 5-ти міліметрові гвинтики замінені на конструкцію стяжок – це тепер усуває проблему зтертої різьби та трудомісткого пошуку шестигранника під гвинт; в кінці руків’я ножа спеціально розміщений отвір для темляка.

                                       

На порівняльному фото чітко показані основні зміни, які були проведені у ході модернізації моделі.

  І на останок, найбільш приємне для наших клієнтів, подібні модернізації ножів значно полегшили і пришвидшили виробничий процес, а отже і вплинули на ціну. Нова модель на 32.5% дешевша за стару – це наслідок оптимізації і вдосконалення виробничого процесу, а не коливань курсу іноземної валюти, від якої залежні імпортери ножів в Україну із Південно-Східної Азії.   

Коментарі