Гарантія на продукцію ТОВ БІЛА ЗБРОЯ

Гарантія на продукцію ТОВ БІЛА ЗБРОЯ

Звертаємо Вашу увагу, що компанія ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ" є єдиним українським виробником тактичних та бойових ножів, а також сокир, яка дає довічну гарантію на свої вироби. Купляючи наші ножі, ви можете бути впевнені, що отримуєте високу якість, надійність та широкий функціонал. При дотриманні основних правил по догляду та використанню, ми гарантуємо, що ніж прослужить багато років.
Ми цінуємо довіру покупців до нашого товару та прагнемо надати максимальний комфорт та сервіс при його використанні. 

При гарантійному випадку для підтвердження гарантії не потрібно пред'являти будь-які документи, що підтверджують факт придбання товару. Підставою для обслуговування ножів ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ" є факт звернення з оригінальним продуктом нашого виробництва. 

Ця гарантія діє доти, доки ви володієте ножем. 


                     


Гарантія поширюється на усю продукцію, а саме на: бойові ножі, тактичні ножі, бойові сокири. Ви можете ознайомитися з усім асортиментом, перейшовши у каталог. 

Ніж від ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ" - це Ваш надійний супутник по життю, який завжди допоможе вирішити ряд задач як у побуті, відпочинку так й в екстремальних умовах. При правильному використанні, Ви можете не хвилюватися про надійність ножа від нашої компанії, бо ми відповідаємо за його надійність та якість довічною гарантією.  


                                         


Гарантія розповсюджується на будь-які дефекти матеріалів або виготовлення. Якщо один із наших ножів зламається або вийде з ладу через дефект матеріалу або виготовлення, ми безкоштовно замінимо комплектуючі на нові або повністю замінимо ніж. У разі поломки з причин неправильної експлуатації користувачем без втрати ножем конструкційної цілісності - ми безкоштовно його відремонтуємо. При цьому Ви знову зможете використовувати виріб за призначенням, проте в такому випадку ми не можемо гарантувати повного збереження наявних на ножі зображень або відновлення первинного зовнішнього вигляду ножа, хоча використовуємо для цього всі доступні нам можливості.

*на гвинт-кріплення гарантія не поширюється.

Якщо у Вас виникла гарантійна ситуація, будь ласка, напишіть нам повідомлення на сайті, на пошту або у зручний для вас месенджер з описом несправності та зробіть детальні фотографії або запишіть відео. Ми розглянемо ситуацію та повідомимо куди відправляти товар.

Пересилку товару по гарантії клієнт оплачує самостійно в обидві сторони (у майстерню ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ" та назад до покупця). Бажаємо здоров’я! 


З повагою до Вас, 

ТОВ "БІЛА ЗБРОЯ"!

Коментарі