ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ НА НОЖІ ТМ "БІЛА ЗБРОЯ"

ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ НА НОЖІ ТМ "БІЛА ЗБРОЯ"

Для підтвердження довічної гарантії не потрібно предявляти сертифікати, гарантійні талони і будь-які інші документи.

Підставою для обслуговування ножів ТМ «Біла Зброя» служить факт звернення до нас з оригінальним продуктом ТМ «Біла Зброя».

У разі поломки ножа ТМ «Біла Зброя» з причини, що залежить від виробника, - ми в будь-який момент безкоштовно замінимо ніж, який вийшов з ладу, на аналогічний новий.

У разі поломки ножа з причини неправильного догляду або експлуатації користувачем без втрати ножем конструкційної цілісності, - ми безкоштовно відремонтуємо ніж користувача. В результаті такого ремонту Ви знову зможете використовувати виріб ТМ «Біла Зброя» за призначенням, проте в такому випадку ми не можемо гарантувати повного збереження наявних на ножі зображень, або відновлення первозданного зовнішнього вигляду ножа, хоча використаємо для цього всі доступні нам можливості.

Клієнт оплачує тільки пересилку ножа ТМ «Біла Зброя» в майстерню і назад, а також послуги, повязані з обробкою такого відправлення курєрською службою.

Термін дії гарантії на ножі ТМ «Біла Зброя» починається з моменту придбання ножа і триває вічно.

Для того, щоб скористатися довічною гарантією на ножі ТМ «Біла Зброя», звяжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи реквізити в розділі Контакти.

Наші телефони:

098 279-80-68

063 460-70-66

www.zbroja.com.ua

Коментарі