ТМ "Біла Зброя" - дещо про себе

ТМ "Біла Зброя" - дещо про себе

Отож. Сьогодні ми розповімо - що таке ножі "Біла Зброя". Перші спроби виробляти тактичні ножі , були ще в 2007 році. Деякі екземпляри були зроблені на замовлення працівників спецпідрозділу СБУ.  Починаючи з 2007 року по 2013 рік це були спроби, і лише на кінець 2013 року ми почали массово виробляти тактичний та бойовий ніж. Звісно, на початку, всі ножі ТМ "Біла Зброя" виготовлялись повністю "в ручну". Вони були сильно розкритиковані з боку людей, які займалися ввезеняям в Украіну тактичних ножів різного походження, особливо в найгарячіший період. Дехто дуже не хотів, щоб в Украіні зявився Вітчизняний виробник тактичних та бойових ножів. Для того, щоб люди не звертали увагу на усілякі хитрощі від наших конкурентів, а, також, щоб підтримувати якість наших виробів на високому рівні, ми оголосили, що надаємо довічну гарантію на  ножі ТМ "Біла зброя". Звісно, ніж, який зроблений повністю вручну, коштує недешево. Окрім цього, дуже важко зробити 100-500 абсолютно однакових виробів - все одно десь шось буде відрізнятися.  Також, нам "закидували " що ножі ТМ "Біла Зброя" не придатні для військових, тому що не мають великоі гарди, на відміну від ножів закордонних виробників. В 2015 році ми створили нову лінійку ножів, які "проходили" по нашому законодавству, як не холодна зброя, але одночасно могли бути трансформовані і повністю відповідати вимогам наших військових під час ведення бойових дій.

  Для того щоб зменшити ціну на ніж ТМ "Біла Зброя" і зробити більш якісну зборку, в кінці 2015 року ми задіяли сучасну технологію розкрою металлу лазерним променем та, також, 3D технологію виробництва плашок на руківя ножа. При цьому, все одно ще залишилось багато ручної праці.  Таки чином на світ зявився ніж "Кіборг". До речі, форма леза цього ножа розроблялась разом з людьми, які свого часу проходила службу у військовому спецназі. Ну і звісно, свою назву ніж "Кіборг" отримав завдяки захисникам Донецького аеропорту в складі якого був, також, і військовий спецназ. На початку ніж вироблявся зі сталі 70 (рессорно-пружинна сталь), а потім її замінили на 65 г - це також рессорно-пружинна сталь, яка добре тримає заточку, витримує високі навантаження, але має один недолік – іржавіє, якщо за нею не доглядати. Частково питання іржі ми вирішили електро-хімічним оксидуванням і консервацією. Все подальше залежало від власника ножа.

  Протягом двох років ТМ"Біла Зброя" випускала ножі, які комплектувались аллюмінієвим тильником і аллюмінієвою гардою. До речі, показали вони себе не погано, але на двох ножах нам довелось ремонтувати гарду. Взагалі, за чотири роки існування ТМ"Біла Зброя" нам було повернуто на заміну близько 15 ножів. Всі 15 були або відремонтовані, або замінені на нові і, при цьому, не має різниці з чиєї вини був зламаний ніж. Лише деякі випадки : - рубали дрова; - при метанні пробив двері і встряв у металевий кут; -зістрибував з БТРу і потрапив між БТРом і бронежилетом - зламалась плашка на руківі; -метали і при ударі зламалась аллюмінієва гарда; різали лимон злізло покриття. Всі ці випадки були нами прийняті до уваги. При заміні ножів була лише одна умова - сказати правду - де і як був зламаний ніж. Всі заміни зроблені за наш рахунок, починаючи від ремонту і закінчуючи відправкою.

  Враховуючи всі звернення і критику в нашу адресу, в березні 2018 року вийде оновлений модельний ряд ножів ТМ"Біла Зброя". Чим вони будуть відрізнятись від попередніх ножів ?  По-перше, на ножі тепер буде полімерне композитне, стійке до зтирання, покриття, яке повністю захистить ніж від корозії. По-друге, аллюмінієві деталі будуть замінені на сталеві, що значно зміцнить і захистить руків’я від ударів (тепер тильником можна буде забивати цвяхи :) ). По-третє, на руківї тепер стоятимуть плашки з АBS пластику !! Це суттєво зміцнюе руківя в порівнянні з текстолітом. По-четверте, на ножі буде зроблено отвір під темляк. І пяте - ціна ножа стане доступнішою. Ми не залежимо від коливання курсу доллара США, а лише від Вас, шановні користувачі  ножів ТМ "Біла Зброя". Ми використовуємо украінську сталь, електроенергію, полімерні матеріали. Зараз ми працюємо над серрейтором для ножа разом з провідним Інститутом надтвердих матеріалів.

  І на кінець, ніж ТМ "Біла Зброя" - це украінський ніж, зроблений в Украіні украінцями.

Коментарі