НОВИНКА ! Кинжал "ДЕСАНТНИК К" !

НОВИНКА ! Кинжал "ДЕСАНТНИК К" !

Неодноразово до нас звертались різні клієнти з проханням зконструювати короткий кинжал, який буде зручним для прихованого, міського і повскденного носіння. Основними вимогами для такого використання ножа є компактність і малогабаритність. Також, наші клієнти звертали увагу на те, що ріжучі властивості кинжалу поступаються характеристикам ножа. Проблема полягає в тому, що наші кинжали мають вузький обосічний клинок і завдяки вузькому спуску кут зведення на ріжучу кромку більш тупий порівняно з тактичним ножем з широким спуском та одним лезом.

Таким чином ми зайнялись розробкою нового кинжала, який буде відповідати вимогам наших клієнтів. За основу був взята наша легендарна і найпопулярніша серед кинжалів модель "ДЕСАНТНИК" і доопрацьована у параметрах довжини і ширини клинка. Клинок було скорочено з 17.3 см до 12.4 см і розширено з 24 мм до 26 мм. Такий апгрейдинг дозволив зробити кинжал більш компактним і зручним для повсякденного використання та суттєво покращив його ріжучі властивості !

Технічні характеристики "ДЕСАНТНИК К":

загальна довжина, мм - 247
довжина клинка, мм - 124
ширина клинка, мм - 26
найбільша товщина клинка, мм - 6,0
матеріал клинка - сталь 65Г
матеріал руківя - текстоліт
конструкція кинжалу - розбірна

! УВАГА ! Кинжал "ДЕСАНТНИК К" вже доступний для замовлення !! Замовлення можна оформити у нас на сайті або за тел. 098 279 80 68, 063 460 70 66, 096 389 37 01.
www.zbroja.com.ua
#БилаЗброя #Тактическиеножи #Боевыеножи #БілаЗброя #Тактичніножі #Бойовіножі #нож #ніж #knife #combatknife #customknife #tacticalknife

 

Коментарі