МОДЕЛІ НОЖІВ З КОРОТКИМ КЛИНКОМ ВІД ТМ «БІЛА ЗБРОЯ» !

МОДЕЛІ НОЖІВ З КОРОТКИМ КЛИНКОМ ВІД ТМ «БІЛА ЗБРОЯ» !

1) МОРПІХ - 900 грн.

2) ПУМА - 1150 грн.

3) ДЕСАНТНИК К – 1850 грн.

4) ГРІМ – 1150 грн.

5) ТАЙФУН – 1300 грн.

КОРОТКИЙ огляд 5-ти КОМПАКТНИХмоделей ножів від ТМ «Біла Зброя»:

Багатофункціональна і ефективна геометрія клинка для цілого спектру робіт і навантажень.

1) МОРПІХ - відмінною особливістю представленого ножа є загострений кінець частини обуха. Ця форма є однією з шести стандартних форм ножових клинків - "боуі". Висока додаткова стійкість у місці вістря. Вигин йде від обуха до самого кінчика вістря здатний витримувати підвищені експлуатаційні навантаження.

 

 

2) ПУМА – ніж з малою вагою і гарним балансом, якими буде зручно, оптимально і ефективно користуватись у повсякденні в місті, у поході, на природі та бойових умовах.

 

 

3) ДЕСАНТНИК К - короткий кинжал, який буде зручним для прихованого, міського і щоденного носіння. Основними вимогами для такого використання ножа є компактність і малогабаритність.

 

 

4) ГРІМ – малий тактичний ніж виконаний з урахуванням останніх побажань наших клієнтів, а саме - збільшити кількість моделей компактних тактичних ножів з малою вагою і гарним балансом, якими буде зручно, оптимально і ефективно користуватись у повсякденні в місті, у поході, на природі та бойових умовах.

 

 

5) ТАЙФУН – це компактність, мала вага, відмінний баланс, чудові проникні та потужніші рублячі властивості і, традиційна для ТМ Біла Зброя, надійність !

 

 

Ножі мають гарну ергономіку і баланс, що робить їх дуже зручними у роботі і практичними для метання.

Зведення кінчика ножів дозволяє наносити потужні проникаючі удари. При найбільшій товщині ножа у 6 мм, зведення на кінці робить кінчик міцним і надійним.

ЗА ВАШИМ БАЖАННЯМ - Ми можемо нанести іменне гравіювання - це буде унікальним і суто індивідуальним подарунком для Вас і Ваших знайомих.

З питань наявності і замовлень звертайтесь за тел.:

 (098) 279 80 68

 (063) 460 70 66

www.zbroja.com.ua

Коментарі