Для тих, хто виконує неможливі завдання, - Кинджал «ДШБ»

Для тих, хто виконує неможливі завдання, - Кинджал «ДШБ»

Кинджал «ДШБ» розроблений компанією «Біла Зброя» спільно з співробітниками спеціальних підрозділів СБУ та Збройних сил України.

Кинджал має листоподібний загартований клинок ручного кування з двобічним заточуванням. Клинок злегка розширюється до вістря, що надає кинджалу не тільки ефективні колючі, а й ріжучі властивості. У кореневій частині клинка з обох боків виконана серрейторная заточка. Зазначений вид заточки збільшує ріжучу кромку і дуже зручний для використання в якості стропоріза, а також полегшує вихід клинка.

Форма клинка забезпечує найбільший ступінь використання робочої частини леза.

Руківя виготовлене ​​з ебоніту, який крім високих експлуатаційних якостей має електроізоляційні властивості. Гарда і руківя виконані симетричними. Всі металеві частини мають антиблікове покриття.

Хвостовик клинка повністю проходить крізь руківя, і фіксується сталевою пятою, що забезпечує безкомпромісну міцність конструкції кинджала.

Згідно з експертним висновком кинджал ДШБ відповідає вимогам стандартів України і не є холодною зброєю.

Кинджал комплектується тактичним чохлом, що забезпечує надійну фіксацію при носінні і можливість закріплення кинджала в будь-якому зручному для користувача місці і положенні.

Технічні характеристики.

  • загальна довжина, мм - 296
  • довжина клинка, мм - 169
  • ширина клинка, мм - 30
  • найбільша товщина клинка, мм - 5,1
  • матеріал клинка - сталь Х12МФ
  • матеріал руківя - ебоніт
Коментарі